Čerpadla a náhradní díly

catalog
 Düchting Pumpen
Katalog
catalog
Düchting Pumpen
Catalog
catalog
НАСОСЫ ДЮХТИНГ
каталог

INDUSERV 24 je výhradním dodavatelem vysoce odolných průmyslových čerpadel německé značky Düchting Pumpen, určených pro provoz v náročném prostředí.

Čerpadla Düchting jsou po celém světě uznávána pro svou spolehlivost a dlouhou životnost. Jsou symbolem kvality, odbornosti a precizního řemeslného provedení vycházejícího z více než 75 leté historie jejich výrobce.

Vyznačují se propracovanou konstrukcí, díky které je jejich poruchovost snížena na minimum a údržba je tudíž relativně nenáročná. Čerpadla jsou vyráběna z technicky vyspělých materiálů, zajišťujících odolnost při kontaktu s médii s extrémně vysokou abrazí a korozí.

Speciální produktovou řadou jsou keramická čerpadla Rowa MCMCC odlévaná z karbidu křemíku (SICcast), jejichž hlavní výhodou je dlouhá doba životnosti, které je dosaženo právě díky použitému materiálu. Materiál SICcast je vysoce odolný oproti otěru a nekoroduje. Čerpadla jsou po technické stránce navržena tak, že produktové médium přijde do kontaktu pouze s tímto vysoce odolným materiálem. Tato čerpadla jsou především vhodná pro odsíření v elektrárnách, spalovnách, v chemických a jiných provozech, kde dochází k vysoké abrazi či korozi.

Výjimečně dlouhá životnost čerpadel Düchting a jejich jednotlivých dílů přináší výrazné provozní úspory při jejich použití. Dochází ke značnému snížení nákladů na opravy, úsporám při nákupu náhradních dílů a minimalizaci ztrát při technických odstávkách provozu.

Informujte se o bližších možnostech využití čerpadel značky Düchting Pumpen rychle a nezávazně na tel. čísle: +420 222 364 296 nebo na e-mailové adrese: info@induserv24.com